Svatba na zámku

Pro inspiraci se můžete podívat na výběr z několika zámků. Vaše královská svatbu na zámku. 

zamek-radovesnice-nahledZámek Radovesnice - Zámek Radovesnice se nachází 4 km od města Kolín a přibližně 40 km od Prahy. Vaše svatba se může stát opravdu nezapomenutelnou událostí, která proběhne v atmosféře luxusu, romantiky a zároveň zůstane zcela důvěrnou. Restaurace zámku může hostit až 40 osob, ubytování nabízí až pro 30 osob. Více informací naleznete Zámek Radovesnice 

 

letensky-zamecek-nahledLetenský zámeček - Krásná lokalita uprostřed Prahy. Svatební obřad může být v hudebním altánku nebo v případě nepřízně počasí v restauraci Belcredi. Venku je vhodné uspořádat koktejl a případnou svatební tabuli uvnitř v restauraci, kde lze také uspořádat i večerní zábavu. Podrobnější informace - Letenský zámeček.

 

nimerice-nahledZámek Niměřice - Prostory pro obřad, hostinu i ubytování jsou Vám k dispozici na jednom místě, v romantickém prostředí areálu zámku Niměřice nedaleko Mladé Boleslavi. Obřad můžete mít v krásném zámeckém parku, kapli Panny Marie Sněžné nebo v samotném zámku. Hostinu můžete uspořádat uvnitř v zámeckých sálech a nebo venku v částečně zastřešeném prostoru. Nejbližší rodina může samozřejmě využít i možnost ubytování na zámku. Více informací naleznete na Zámek Niměřice

svatebni-koordinator-nelahozeves-nahledZámek Nelahozeves -  je ideální volbou pro romantickou svatbu v osobitém stylu. Svatební obřady zde probíhají během celého roku v Rytířském sále zdobeném stropními štukovými reliéfy a freskami ze 16. století. Lze využít i prostor Žlutého salónku a Zámecké zahrady.Svatební hostinu pro Vás ve spolupráci s naší cateringovou společností rádi zajistíme v Zámecké restauraci nebo v historických salóncích prvního patra zámku. Více informací na Zámek Nelahozeves.

svatebni-agentura-zamek-ctenice-2-nahledZámek Ctěnice -  možnost uspořádat svatební obřad pod širým nebem – v altánu v parku, v prostoru zámecké kaple nebo romantické Kočárovně. Svatební hostinu pro vás kompletně připraví zámecká restaurace. Ubytování je v zámeckém hotelu, který se nachází přímo v areálu Ctěnického zámku, stejně jako restaurace i kavárna. Využít můžete také služeb Jezdecké společnosti Ctěnice, která nabízí možnost slavnostních jízd kočárem nebo fotografování na koních. Více informací na Zámek Ctěnice.

svatebni-agentura-darwin-hotel-1-nahled Darwin Hotel -  Nový stylový hotel a restaurace Praha – Zbraslav, umístěný přímo na náměstí, 14 pokojů, velká restaurace a zámecká zahrada. Ceny jsou přijatelné a obsluha je velmi příjemná. Svatební obřad je možné uspořádat v městské zahradě nedaleko hotelu. Hned v blízkosti protéká Vltava a nabízí se vytvoření krásných fotek. Více informaci Darwin Hotel.

 

svatebni-agentura-chateau-st-havel-nahled Chateau St. Havel – Řekněte si své ano v historické zámecké kapli a prožijte nezapomenutelný romantický zážitek. Svatba na zámku, to je také netradiční atmosféra historické kaple sv. Havla, jejíž historie sahá až do 13. století. V jarních a letních měsících zařídí váš svatební obřad také v zámeckém atriu. Více informací najdete přímo na stránkách Chateau St. Havel.

 

svatebni-agentura-cerveny-hradek-nahledČervený hrádek – romantické místo kousek od Sedlčan. Svatební obřad se může konat venku na zahradě naproti fontánce a nebo uvnitř v komnatě. Je to hezké místo pro vytvoření netradičních fotek. Hrádek není běžně přístupný veřejnosti. Hostina se ovšem musí konat na jiném místě např. pokud chcete mít zahradní párty doporučujeme Penzion Hulín.

 

 

svatebni-agentura-bon-repos-nahledBon Repos - nabízí dokonalé soukromí uprostřed přírody a exkluzivní příležitost pro Vaši svatbu. Velký zámecký park s umělým jezírkem je vhodný pro vytvoření krásných fotek. Toto místo je vhodné jak pro malé svatby (obřad probíhá v kapli), tak pro velké svatby (obřad je v čínském pavilonu). Občerstvení zajistí smluvní společnost. Další informace najdete Zámek Bon Repos.

 

zamek-trnova-2-nahledZámek Trnová - Místo, které se nachází kousek za Prahou. Svatební obřad se může konat venku v zahradě a nebo uvnitř. Nachází se zde také restaurace s možností ubytování v zámeckých pokojích. Další informace najdete na stránkách Zámek Trnová.

 

 

svatebni-agentura-zamek-konopiste-nahledZámek Konopiště – Svatební obřady se konají v salonku jižního křídla zámku a nebo v zámecké zahradě, nachází se tam také zámecká restaurace Konopiště a je i možnost ubytování, podrobnější informace najdete Zámek Konopiště

 

svatebni-agentura-jemniste-nahledZámek Jemniště – Sídlo rodiny Šternbergů s rozlehlým parkem, restaurací a apartmány pro novomanžele a nejbližší rodinu. Je zde možné uspořádat jak civilní tak i církevní obřady. Civilní obřady mohou být v sále a nebo v zahradě – záleží na Vašem výběru. Najdete zde tři apartmány a dále restauraci pro uspořádání hostiny – ta může být uspořádána také na zahradě. Podrobnější informace najdete na Zámek Jemniště.

 

svatebni-agentura-pruhonice-nahled

Zámek Průhonice – Obřady se konají v Rytířském sále a nebo na nádvoří s výhledem do krajiny. K vytvoření romantických fotek je ideální Průhonický park. Ubytování a stravování je potřeba domluvit v blízkých restauracích a hotelích, bližší informace najdete na Zámek Průhonice.

 

 


svatebni-koordinator-heralec-nahledChateau Herálec - Ocitnete se na kouzelném místě  Vysočiny, kde se robustní i delikátní minulost setkává se současností. Často se o tomto místě říká – Svatba snů - obřad může být v nádherně zrevitalizovaném anglickém parku,  v intimitě překrásného zámeckého  nádvoří, anebo v prostorách Chateu Herálec. Samozřejmě zde najdete i restauraci pro uspořádání hostiny a také hotel, kde si dopřejete luxus a pohodlí velkolepého sídla. Další informace najdete na Chateau Herálec

 

svatebni-koordinator-loucen-nahledZámek Loučeň  - Romantická scenérie a překrásný anglický park je pravá volba pro Váš velký den. Svatební obřady v historických prostorách zámku a nebo pod širým nebem, svatební noc v zámeckých komnatách či Domečku knížete Alexandra, ubytování hostů v zámeckém hotelu Maxmilián, dále výtečná kuchyně a bohatý výběr kvalitních vín – toto a mnoho dalšího najdete na Zámek Loučeň.