Svatba ve výšinách

Milujete výšky a přejete si, aby Vaše svatba byla originální, nechte se inspirovat.

svatebni-koordinator-erlebachova-bouda-nahledErlebachova bouda – svatba v oblacích. Hotelový komplex Erlebachova a Josefova bouda v krásné a ojedinělé přírodě v samém srdci Krkonoš. Církevní či civilní obřad můžete mít v malé romantické kapličce sv. Františka, která se nachází pouze několik kroků od hotelu. Nezapomenutelnou svatební hostinu Vám připraví v moderní restauraci s úžasným výhledem na hřebeny hor na Erlebachově boudě nebo v tradiční stylové restauraci na Josefově boudě. Více informací Erlebachova bouda.

svatebni-agentura-hrad-zebrak-nahledHrad Žebrák – netradiční a jedinečné místo na svatbu. Při svatební obřadu máte nádherný rozhled do okolní krajiny, jen kapacita je omezená a to na max. 25 osob. Přístup pro svatebčany je trošku náročnější, neboť k hradu nevede krásná úhledná cestička, ale lesní pěšinka. Doporučení – obuv na přezutí. Další informace Hrad Žebrák.

 

 

svatebni-agentura-aureole-3-nahledAureole – Vaše svatba se stane díky kouzelnému výhledu z 27. patra nejvyšší budovy v ČR (109m), delikátnímu jídlu a kvalitnímu servisu jedinečný zážitek. Hosté se shodují, že magickou atmosféru, kterou tato restaurace nabízi, nelze popsat slovy, musí se vidět a zažít. Podrobnější informace naleznete na stránkách Aureole.

 

svatebni-agentura-nh-hotel-nahledNH Hotel Prague – 4-hvězdičkový hotel NH Praha je jediný hotel, který má svoje dvě hotelové budovy spojené unikátní lanovkou. Z horní části si můžete užívat fantastický výhled na město a zároveň vychutnat prvotřídní gastronomii během svatební hostiny. Ubytování je možné pro více než 300 osob a Tower  Lounge bar Vám nabídne exkluzívní výběr mezinárodních nápojů a koktejlů, které si můžete vychutnat na letní terase s nádherným výhledem na celou Prahu. Bližší informace naleznete na stránkách NH Hotel Prague.

 

svatebni-agentura-marriage-in-the-sky-nahledSvatba v oblacích – vdávejte se v oblacích. Svatební obřad je několik desítek metrů nad zemí a hostina může být také v oblacích a nebo v otevřených stanech na zemi. Kapacita je omezená a s Vámi do oblak budou moci opravdu jen ty nejbližší. Další informace získáte na Svatba v oblacích.

 

terasa-01-540px-nahledRestaurant Petřínské terasy - prostory restaurantu s nezapomenutelným a překrásným výhledem na Prahu. Obřad se koná na letní terase, kde je tato událost podtržena ojedinělým výhledem na stověžatou Prahu. Na terase se může konat i hostina a večerní zábava, která se může v pozdějších hodinách přesunout do historické budovy kněžského reflektáře. Podívejte se na další informace na Petřínské terasy.