Ubytování svatebčanů

V této sekci najdete tipy na uspořádání svatební hostiny a zároveň i s ubytováním svatebčanů a novomanželů prvotřídní kvality, které Vám zajistí Vaše svatební koordinátorka:


mg-1803-nahled Holiday Inn Prague Congress Centre –
součástí hotelu je Café Restaurant Esprit. Ideální místo k uspořádání svatební hostiny či party, najdete zde prosklenou zimní zahradu Oranžerii a venkovní zahradu s terasou a s úchvatným výhledem na panorama Prahy a neuvěřitelným gastronomickým zážitkem. Půvab oranžerie oceníte v případě nepříznivého počasí. Venkovní zahrada s terasou je naopak ideálním místem pro vychutnání si vychlazených koktejlů za zvuků zurčící fontánky. Další informace naleznete na Holiday Inn.

svatebni-agentura-golf HOTEL GOLF – Hotel situovaný v klidné lokalitě Prahy 5. Nejnovější a nejmodernější pokoje Superior splní Vaše představy o komfortním ubytování dle posledních trendů. Moderní design se zde snoubí s použitými kvalitními materiály. Nově zrekonstruované nekuřácké pokoje Premium Vám nabízí výhodný poměr cena/výkon. Podrobnější informace naleznete na Hotel Golf.

 

svatebni-agentura-nh-hotel-nahledNH Hotel Prague – 4-hvězdičkový hotel NH Praha je jediný hotel, který má svoje dvě hotelové budovy spojené unikátní lanovkou. Z horní části si můžete užívat fantastický výhled na město a zároveň vychutnat prvotřídní gastronomii během svatební hostiny. Ubytování je možné pro více než 300 osob a Tower  Lounge bar Vám nabídne exkluzívní výběr mezinárodních nápojů a koktejlů, které si můžete vychutnat na letní terase s nádherným výhledem na celou Prahu. Bližší informace naleznete na stránkách NH Hotel Prague.

 

svatebni-agentura-kings-court-nahledKings Court - Hotel KINGS COURT nabízí luxusní ubytování v 135 moderních pokojích s krásným výhledem na historické centrum Prahy, včetně výhledu na Obecní dům. Svatební hostinu můžete uspořádat přímo v jednom ze salonků, zkušení manažeři Vám rádi pomohou s výběrem správného menu. Pro Vaši svatební noc doporučuji Royal Suite. Podrobnější informace naleznete na Hotel Kings Court

 

svatebni-agentura-lepalais-prague-summer-terrace-nahledLe Palais Prague - žádost o ruku či zasnoubení, večeře při svíčkách, romantická noc, svatba, líbánky, oslava významného výročí či události – to vše jsou momenty, které přináší láska a spojují se dva oddělené životy v jeden. Všechny tyto zážitky a zvláštní okamžiky svého života můžete prožívat v romantickém hotelu ve stověžaté Praze v srdci Evropy. Návrh menu najdete na stránkách hotelu Le Palais Prague.

 

svatebni-agentura-carlo-boscolo-nahledBoscolo Hotel Prague patří mezi jeden z nejluxusnějších a nejstylovějších hotelů přímo v centru Prahy. Boscolo hotel nabízí 152 luxusních pokojů, oceněnou restauraci Salon fine-dining, Inn-Ox bar, Cigar Bar, Spa wellness centrum s krásným bazeném a nově otevřené New York Café, které se nachází v historickém lobby hotelu.

 

svatebni-agentura-the-palace-road-nahledPalace Road Hotel sídlí v budově ze 17. století v historickém centru Prahy, jen nedaleko pěšky od Pražského hradu, Karlova mostu a kostela sv. Mikuláše. Internet je v hotelu k dispozici zdarma. Snídaně se denně podává v restauraci Leone & Anna s výhledem na kostel sv. Mikuláše, ve kterém roku 1787 hrál na varhany sám Mozart. Palace Road Hotel je vzdálen je několik minut chůze od různých restaurací a kaváren.